Úvodní » Realizace


Pasivní dům Křimice - montáž oken

Pasivní domy

Kompletní dodávka a montáž plastových oken a dřevěných dveří pro pasivní rodinný dům v obci Křimice. Jedná se o předsazenou montáž oken i dveří pomocí kotevního systému L kotev. Předsazená montáž splňuje standardy RAL montáže a umožňuje...

zobrazit detail

RD Plzeň město - montáž AL oken a dveří

Rodinné domy

Dodání a montáž hliníkových oken a dveří v novostavbě domu. Na okna použitý profil Schüco AWS 75.SI, na dveře ADS 75.SI a na HS portál ASS 70.HI v barvě DB 703, jako výplně trojsklo Ug=0,5W/m2k.

zobrazit detail

Výměna oken Strunkovice nad Blanicí

Dodání plastových oken v imitaci dřeva s profilovým systémem Si82, rohové spojení oken 90° a atypické napojení oken do obloukového tvaru. Všechna okna byla dodána s parapetní podkladovou lištou Purenit.

zobrazit detail

RD Ohrobec - dodání a montáž plastových oken

Kompletní dodávka a montáž plastových oken proběhla v rodinném domě v Ohrobci. Při montáži nových plastových okena byla použita okna s profilem Schüco Corona SI 82 s trojskly.

zobrazit detail

RD Stupice u Prahy - dodání a montáž oken a dveří

Okna a dveře

Dodání a montáž plastových oken, balkónových a vchodových dveří profilu Schüco Corona SI 82 s trojsklem, barva oboustranně eiche natur. Dodány vnější rolety do překladu,  interiérové dveře Sapeli. 

zobrazit detail

RD Šestajovice - dodání a montáž oken a dveří

Okna a dveře

Dodání a montáž plastových oken a dveří v profilu Schüco Si82 v rodinném domě v Šestajovicích. Barva profilů RAL 7016 antrazit s trojsklem, podkladový profil purenit. Do vchodových dveří vsazená výplň Renata, použité madlo a rozeta. 

zobrazit detail

1 2 3 ... 23 Další »
Dotaz

Rychlý dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

(jpg, bmp, pdf, doc ...)

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.