Úvodní » Profil společnosti » Historie firmy


Zámečnická výroba zpracovává hutní materiál frézováním, řezáním a svářením na kovové rámy, do kterých je později vkládána přesně specifikovaná výplň tak, aby budoucí vchodové dveře měly co nejlepší tepelně izolační a akustické vlastnosti. Pro tento účel byla instalována zcela nová linka na nanášení základové barvy, která je páteří této výroby a spojuje jednotlivá pracoviště.


Výroba plastových oken byla druhým rozvojovým krokem firmy. Oba společníci se rozhodli pro nákup nejmodernější technologie na špičkové technologické úrovni. Nešli tedy obvyklejší cestou přesunutí vyhospodařené technologie s vysokým podílem lidské práce, ale investovali do TOP technologie - automatické linky na výrobu plastových oken firmy STÜRTZ.


Tato technologie je on-line propojena jak s pracovištěm přípravy výroby, tak s dodavatelem technologie v SRN. Díky moderním technologiím je možné provádět korektury v technologii ON-LINE, stejně jako zadávat zakázky do výroby, nebo jenom zjistit v jakém stádiu rozpracovanosti se ta či ona zakázka nachází.

Dotaz

Rychlý dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

(jpg, bmp, pdf, doc ...)

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.