Úvodní » Nový EKOprofil – ještě levnější okna


Vykročtě s námi EKOlogicky, myslete EKOnomicky

Toužíte po nových oknech, které budou disponovat vysokou kvalitou, příjemným vzhledem, požadovanou funkčností a navíc budou šetrné i životnímu prostředí? Pak jsou vhodnou alternativou plastová okna, která jsou vyrobena šetrnou technologií EKOprofil. 

Nová technologie EKOprofil

Díky novému EKOprofilu, jehož výroba je ekologická a šetrná k životnímu prostředí, Vám můžeme nabídnout naše plastová okna za výrazně nižší ceny než obvykle. EKOprofil dodávaný německou firmou Schüco, se na první pohled neliší od běžných dodávaných profilů pro plastová okna. Neliší se dokonce ani jeho technickými a fyzikálními vlastnostmi, nýbrž pouze jinou technologií výroby.

Tato technologie je navíc méně nákladná než klasická technologie výroby plastových okenních profilů. Můžeme Vám tak nyní nabídnout plastová okna stejné kvality na jakou jste byli zvyklí, ovšem za výrazně nižší ceny. Mezi výhody určitě patří i speciálně tvarované, žáruvzdorné pozinkované ocelové výztuhy, které tvoří konstrukční jádro plastového okna. Tloušťka těchto výztuží je 1,75, 2 nebo 3 milimetry. Tloušťka se určuje podle rozměrů a exponovanosti okna. 

Důležité je zmínit kvalitní těsnění oken, které je vyrobeno z vysoce jakostního materiálu EPDM na bázi kaučuku. Těsnění mají tzv. paměťový efekt a utěsňují okno ve 3 rovinách - 2x dorazové těsnění a 1x středové těsnění s bezkonkurenčně tvarovaným profilem. Pro zajištění funkčnosti a obsluhy oken je důležitá kvalita a funkce kování.

Výhody EKOprofilu

  • šetrné k životnímu prostředí
  • speciálně tvarované ocelové výztuhy
  • kvalitní těsnění EPDM
  • bezpečnostní kování

Nezávazná poptávka

Kalkulace cenyPotřebujete poradit s výběrem? Napište nám. Rádi zodpovíme jakýkoliv Váš dotaz. Připravíme Vám nabídku konkrétní nabídku na míru. V případě poptávky prosím buďte co možná nejvíce konkrétní, věcní a struční. Děkujeme.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Poptávka

Kontaktní údaje

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pro rychlejší orientaci prosím zadejte lokalitu domu nebo bytu.

Pokud preferujete telefonní kontakt uveďte to prosím v poptávce společně s čase kdy Vám nejlépe volat.

(jpg, bmp, pdf, doc ...)

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

Dotaz

Rychlý dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

(jpg, bmp, pdf, doc ...)

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.