Úvodní » Aktuality » Děkujeme za realizaci - Jiří a Jitka Borovanských


20.07.2016

Jsme velice rádi za dopisy a e-maily od našich klientů. Těší nás, že realizované zakázky se líbí nejen jim, ale i jejich okolí. Chtěli bychom tímto poděkovat Jiřímu a Jitce Borovanských - za možnost realizace a samozřejmě za děkovný dopis.


Dobrý den,

chtěli by jsme se ženou poděkovat Vaší firmě za skvěle odvedenou práci při výměně špaletových oken za plastová na našem domě. Opravdu se potvrdilo to, co jsme si o AR okna přečetli, že nejste nejlevnější, ale velmi kvalitní. Proto jsme dali na reference zákazníků a také na Váš přístup při sjednávání zakázky a dobře jsme udělali. Pánové, co přijeli okna měnit, byli velmi přátelští, velmi šikovní a velmi pracovití, takže Vaše chvála na ně, byla opravdu oprávněná. Největší obavy jsme měli ani ne tak z montáže samotných oken, jako spíše z následných zednických prací, protože po špaletových oknech se muselo celkem dost zedničit. Ovšem pánové to zvládli na jedničku, a každý, kdo okna vidí, říká, že jsme si vybrali opravdu dobře a máme pěkně udělaná jak samotná okna, tak okolní začištění.

Takže se nám vyplatil náš názor, že raději si něco připlatíme oproti konkurenci, ale zase si ušetříme čas a nervy při následných reklamacích.

Ještě jednou děkujeme jak Vaší firmě, tak montážníkům, a do budoucna, kdy chceme realizovat ještě vstupní dveře, je naše volba jasná. 

S pozdravem Jiří a Jitka Borovanských.

»zpět do archivu novinek

Dotaz

Rychlý dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

(jpg, bmp, pdf, doc ...)

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.